سخت افزار کامپیوتر, کیبورد و موس

بهترین موس و کیبوردهای گیمینگ 2019

موس و کیبورد گیمینگ

در این بخش مروری خواهیم داشت بر روی بهترین کیبورد و موس گیمینگ 2019

همه می‌دانیم که برخورداری یک کامپیوتر از سخت افزار مناسب مانند گرافیک و پردازنده قدرتمند می‌تواند ویژگی گیمینگ را به خوبی در آن رقم بزند. این در حالی است که انتخاب یک ماوس و کیبورد مخصوص، این انتخاب را کامل خواهد کرد. درواقع اگر شما یک گیمر حرفه‌ای هستید برای اینکه بتوانید کنترل بهتری بر روی بازی داشته باشید باید موس و یا کیبوردی حرفه‌ای را نیز برای سیستم کامپیوتری خود برگزینید تا بتوانید با استفاده از آن‌ها تجربه خوبی را از بازی برای خود رقم بزنید.

یکی از موارد مهم در انتخاب موس مخصوص بازی می‌تواند وجود سنسورهای دقیق باشد که با دقت بالا مسیری که نشانگر را هدایت می‌کنید، ردیابی کند. همچنین ارگونومی و زمان پاسخگویی برای یک ماوس گیمینگ از دیگر ویژگی‌های برجسته آن محسوب می‌شود.

در طراحی های جدید این محصولات می‌توانیم به نورپردازی های RGB زیبای آنها بپردازیم که باعث شیک و خاص جلوه دادن کیبورد و موس می‌شود و هیجان بیشتری را به مخاطب ارائه میکند.

موس و کیبورد گیمینگ

کیبوردهای گیمینگ باکیفیت و به خصوص انواع مکانیکی آن‌ها، تجربه بسیار بهتری را از اجرای بازی‌های کامپیوتری به ارمغان می‌آورند. این مهم است که هنگام خرید یک کیبورد گیمینگ باکیفیت، نوع سوئیچ های آن را مدنظر قرار دهید. کیبوردهایی که از دکمه‌های معمولی (Membrane) برخوردار هستند معمولا بهترین گزینه برای بازی نیستند، برای همین اکثر کیبوردهای گیمینگ مجهز به دکمه‌های مکانیکی هستند.

اگر شما هم یک گیمر هستید یا حتی گیمر نیستید ولی مدت زیادی را صرف کار با کامپیوتر خود می‌کنید، شاید بهتر است از کیبوردهای مکانیکی و گیمینگ استفاده کنید. هرچند باید مطمئن شوید کیبوردی را انتخاب می‌کنید که با آن احساس راحتی خواهید کرد. با این مقدمه، به معرفی چند محصول موجود در بازار می‌پردازیم تا بتوانید از بین آنها بهترین کیبورد گیمینگ مناسب خودتان را انتخاب کنید.

علاوه بر این می‌توان گفت که پشتیبانی از ویژگی بی سیم در موس ها که در عین حال کیفیت عملکرد به مانند یک موس سیمی حفظ شود از دیگر ویژگی‌های خوب یک موس گیمینگ محسوب خواهد شد. جالب است بدانید که موس و کیبوردهای گیمینگ مناسب علاوه بر کارایی بالا، زیبایی قابل تحسینی را برای فضای کاری شما به ارمغان می‌آورند.

دیدگاهتان را بنویسید