فروش ویژه همکاران و خرید عمده

مرکز پخش پی آر کالا به عنوان یکی از بزرگترین سایت های فروش عمده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر در ایران ، توانسته است با اخذ نمایندگی رسمی اکثر برندهای معتبر بازار آی تی و ایجاد تنوع ۲۰ هزار قلمی کالا ، گامی بزرگ در تامین تمام نیازهای کالایی شما همکاران و مغازه داران گرامی بردارد. بالاترین تنوع کالا در میان سایت های فروش عمده لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل ، امکان مشاوره قبل از خرید، عدم محدودیت در تعداد خرید از یک کالا و قیمت رقابتی در کنار ارسال ارزان باعث شده تا سطح خدمات فروش عمده نسبت به سایر رقبای بازار در پی آر کالا برتری محسوسی داشته باشد. ما مفتخر به خدمت رسانی به شما همکاران گرامی هستیم و اگر تاکنون در سایت حساب همکاری ایجاد نکرده اید برای مشاهده قیمت عمده محصولات کافیست طبق دستورالعمل زیر مراحل گفته شده را طی کنید.

اگر شما مغازه دار یا پخش کننده هستید برای مشاهده قیمت خرید عمده و همکاری کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

1. ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

2. بعد از ثبت نام، از طریق منو کاربری وارد بخش تیکت های پشتیبانی شوید، روی ارسال تیکت جدید کلیک کنید روی پاسخ سوالاتم را پیدا نکردم کلیک کنید، دپارتمان را روی پشتبانی فروشگاه و نوع تیکت را روی اکانت همکار بگذارید. درخواست خود را به همراه یک عکس از کارت ملی و پروانه کسب یا کارت ویزیت خود که بصورت فایل عکس میباشد و ضمیمه تیکت خود کرده اید، برای ما ارسال کنید.

3. بعد از ارسال عکس و تایید حساب همکاری توسط پشتیبانی پی آر کالا، برای حساب کاربری تایید شده شما، تمام قیمت های نمایش داده شده در سایت قیمت همکاری و عمده خواهند بود.

در صورت بروز مشکل یا نیاز به راهنمایی در ورود یا ثبت نام با شماره 09170009033 در تماس باشید.

*قابل ذکر است در صورتی که 90 روز متوالی هیچ خریدی نداشته باشید حساب کاربری شما بسته و قادر به دیدن قیمت همکار نخواهید بود

ارسال ارزان به سراسر نقاط ایران

فرقی نمی کند شما در کدام شهر باشید.حتی فرقی نمی کند در شهرهای بزرگ دارای کسب و کار هستید یا در روستاها. پی آر کالا به تمام نقاط ایران ارسال کالا دارد.

این نکته حائز اهمیت است که به دلیل حجیم و سنگین بودن سفارش های خرید عمده و برای کاهش هزینه ارسال ، ارسال سفارش های خرید عمده از طریق باربری صورت می پذیرد. البته این امکان فراهم شده تا در موارد خاص با هماهنگی با بخش ارسال یا فروش ، سفارش های عمده نیز از طریق تیپاکس یا پست برای شما همکاران گرامی ارسال شود.